Gradski muzej Varaždin

Informacije o odjelima

Adresa, telefon, e-mail

Ravnatelj: Miran Bojanić Morandini
Telefon: ++385 (0)42 658 751
E-mail: ravnatelj@gmv.hr

Arheološki odjel GMV-a:
Lovorka Štimac - Dedić, kustosica
Telefon: ++385 (0)42 658 763
E-mail: lovorka.dedic@gmv.hr

Povijesni odjel GMV-a:
Spomenka Težak, muzejska savjetnica
Telefon: ++385 (0)42 658 762
E-mail: spomenka.tezak@gmv.hr

Kulturnopovijesni odjel GMV-a:
Ljerka Šimunić, muzejska savjetnica
Telefon: ++385 (0)42 210 399
E-mail: ljerka.simunic@gmv.hr

Jelena Rančić, kustosica
Telefon: ++385 (0)42 658 756
E-mail: jelena.rancic@gmv.hr

Etnografski odjel GMV-a:
Ljerka Albus, muzejska savjetnica
Telefon: ++385 (0)42 658 772
E-mail: ljerka.albus@gmv.hr

Entomološki odjel GMV-a:
Antica Bregović, muzejska savjetnica
Telefon: ++385 (0)42 658 759
E-mail: antica.bregovic@gmv.hr

Galerija starih i novih majstora GMV-a:
Mirjana Dučakijević, muzejska savjetnica
Telefon: ++385 (0)42 214 172
E-mail: mirjana.ducakijevic@gmv.hr

Elizabeta Igrec, viša kustosica
Telefon: ++385 (0)42 214 172
E-mail: elizabeta.igrec@gmv.hr

Konzervatorsko - restauratorski odjel GMV-a:
Neven Sudec, viši preparator
Telefon: ++385 (0)42 659 170
E-mail: neven.sudec@gmv.hr

Melita Krnoul, viša restauratorica za tekstil
Telefon: ++385 (0)42 659 171
E-mail: melita.krnoul@gmv.hr

Daša Suhić - Hižak, restauratorica-konzervatorica
Telefon: ++385 (0)42 659 172
E-mail: dasa.suhic@gmv.hr

Josip Cepanec, preparator za kamen
Telefon: ++385 (0)42 212 333
E-mail: josip.cepanec@gmv.hr

Odjel zajedničkih službi GMV-a:
Rosana Kocijan, poslovna tajnica
Telefon: ++385 (0)42 658 750
E-mail: rosana.kocijan@gmv.hr

Anita Peričić, voditeljica odnosa s javnošću
Telefon: ++385 (0)42 658 754
E-mail: anita.pericic@gmv.hr

Ljiljana Pleh, referentica za računovodstvene poslove
Telefon: ++385 (0)42 658 757
E-mail: ljiljana.pleh@gmv.hr

Vesna Stipetich Godenzi, rukovoditeljica računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
Telefon: ++385 (0)42 658 752
E-mail: vesna.stipetich@gmv.hr

Dokumentacijski odjel GMV-a:
Petra Marincel, dokumentaristica
Telefon: ++385 (0)42 658 753
E-mail: petra.marincel@gmv.hr

Andej Švoger, fotograf
Telefon: ++385 (0)42 212 918
E-mail:andrej.svoger@gmv.hr